Instalacje

Efektywna, poprawna praca urządzenia jest uwarunkowana nie tylko przez jego odpowiednie dostosowanie do potrzeb obsługiwanej aparatury, jego jakość i wydajność, ale także poprawny montaż. Nasza firma, oprócz projektowania, produkcji i sprzedaży, oferuje także profesjonalną instalację zasilaczy awaryjnych UPS. Powierzając nam montaż i konfigurację UPS’a, możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie szybko, sprawnie i bezpiecznie, a urządzenie będzie bez zarzutu spełniało swoją funkcję. Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści w branży, stale poszerzający swoje kwalifikacje w zakresie montażu i serwisu agregatów prądotwórczych oraz zasilaczy awaryjnych.

Montaż przemysłowych zasilaczy awaryjnych UPS

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 35 lat. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie. Działamy rzetelnie, sprawnie i profesjonalnie. Oferujemy sprawdzone rozwiązania dla przemysłu, które umożliwiają nieprzerwaną pracę maszyn, a tym samym zapewnienie ciągłości procesu wytwórczego. Montujemy zasilacze UPS online oraz line-interactive.

Instalacja zasilaczy awaryjnych w Polsce i Europie

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do Polski. Stale poszerzamy rejony dystrybucji i montażu urządzeń. Jesteśmy gotowi podjąć współpracę także z klientami działającymi za granicą. Nasze produkty są dostępne w kilkudziesięciu krajach europejskich, np. w Wielkiej Brytanii, Portugalii czy Austrii. Realizowaliśmy m.in. instalację zasilaczy awaryjnych UPS w Czechach czy Niderlandach. W razie awarii oferujemy także serwis urządzeń.