Serwis zasilaczy UPS – montaż, przegląd i naprawa

Serwis zasilaczy UPS obejmuje sprawny montaż, przegląd i naprawę urządzeń. Korzystamy z technologii, które nie szkodzą naturalnemu środowisku. Zapraszamy do współpracy!

Przeprowadzanie regularnego serwisu zasilania jest warunkiem sprawnego działania instalacji. W ramach współpracy oferujemy rzetelne, szczegółowe przeglądy urządzeń, które pozwalają uniknąć potencjalnych awarii i przerw w działaniu systemu. Natychmiast reagujemy także w przypadku powstania usterek. Dodatkowo dostosowujemy oferowane rozwiązania pod konkretne, zmieniające się potrzeby i warunki rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Serwis zasilania

Oferujemy profesjonalny serwis zasilaczy awaryjnych oraz usługi serwisowe, takie jak:

Usługi serwisowe - Comex Polska

 

Natychmiastowa obsługa serwisowa zasilaczy UPS

Sprawna obsługa serwisowa zasilaczy UPS to konieczność w zapewnieniu bezpieczeństwa funkcjonowania urządzeń. Szybka reakcja i likwidacja usterek w systemach zasilania awaryjnego jest niezwykle istotna szczególnie w przypadku urządzeń, których przerwa w działaniu mogłaby stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzi, np. aparatury medycznej. Dzięki naszej linii konsultacyjnej czynnej przez całą dobę jesteśmy w stanie na bieżąco przyjmować zgłoszenia dotyczące awarii oraz reagować na nie w możliwie najkrótszym czasie.

Współpraca

Serwis zasilaczy awaryjnych UPS oraz usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne odbywają się na warunkach standardowych lub zgodnie z potrzebami klienta na podstawie indywidualnej umowy typu SLA (Service Level Agreement). Oferujemy przegląd zasilaczy awaryjnych UPS zakupionych w innych sieciach dystrybucji oraz u różnych producentów. Zapewniamy instalację zasilaczy awaryjnych UPS, a także utylizację starego, wyeksploatowanego sprzętu oraz baterii akumulatorów, zgodnie z przepisami o ochronie środowiska naturalnego.

Wymiana baterii w UPS

Solidne akumulatory i baterie to jedne z najważniejszych komponentów systemów zasilania gwarantowanego. Dzięki nowoczesnym aparatom mierniczym jesteśmy w stanie dokładnie określić stan tych elementów i, jeśli to konieczne, przeprowadzić wymianę baterii w UPS. Oferujemy montaż wysokiej jakości komponentów o długiej żywotności, która pozwoli obniżyć koszty dalszej eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

ZOBACZ WSZYSTKIE

NASZE PRODUKTY

WINTER 3K
Model
WINTER 3K
Typ
UPS VI
Zakres
3 kVA
Rodzaj
1:1
CORE
Model
CORE 6-10K
Typ
UPS VFI
Zakres
6-10 kVA
Rodzaj
1:1
FRAME
Model
FRAME 60-200K
Typ
VFI-SS-111
Zakres
60 - 200 kVA
Rodzaj
3:3
CORE
Model
CORE 1K
Typ
UPS VFI
Zakres
1 kVA
Rodzaj
1:1
CORE 3TL
Model
CORE 3TL
Typ
UPS VFI
Zakres
3 kVA
Rodzaj
1:1

NA SKRÓTY

Pracownik w kasku ochronnym Potrzebujesz porady?
Tel: +48 58 556 13 13
E-mail: info@comex.com.pl

Pracownik czytający dokument Zgłoszenie reklamacji
Tel: +48 58 556 13 13
E-mail: info@comex.com.pl