Akcesoria UPS. Przegląd rozwiązań

2020-10

Oferowane przez naszą firmę akcesoria UPS to sprawdzone i funkcjonalne urządzenia zapewniające nieprzerwane zasilanie. Sprawdź, co mamy Ci do zaproponowania.

Systemy zasilania - rezerwowe źródła energii

Znajdujące się w naszym asortymencie zasilacze UPS oraz systemy zasilania to nowoczesne i ergonomiczne urządzenia, które w razie nagłej przerwy w dostawie energii elektrycznej zapewnią urządzeniom elektronicznym i systemom komputerowym natychmiastową ciągłość zasilania. Błyskawiczna reakcja urządzenia sprawi, że przerwa będzie niemal niezauważalna - co jest szczególnie ważne w przypadku sprzętów i odbiorników wyjątkowo wrażliwych.

Szczególną uwagę warto zwrócić tu na urządzenia COVER, które doskonale sprawdzą się m.in. w przypadku delikatnych systemów łączności czy transmisji danych znajdujących wykorzystanie m.in. w automatyce czy elektrotechnice. Zasilacze UPS tej marki - znane powszechnie pod nazwą zasilaczy awaryjnych - to niezawodne urządzenia zapewniające tzw. zasilanie gwarantowane, którego zastosowanie sprawi, że systemy automatyki, IT czy monitoringu centralnego nie będą zagrożone przez awarie elektroenergetyczne czy zanikanie napięcia.

Urządzenia marki COVER wykorzystują najwyższej jakości akumulatory zapewniające niezawodność ich funkcjonowania. Stanowią tym samym gwarancję pewnych rozwiązań komunikacyjnych. Wszystko to razem składa się na sprawne i funkcjonalne źródła rezerwowego zasilania, których użytkowanie jest całkowicie bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 58 5561313, a także pod adresem e-mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz kompetentnej obsługi oraz terminowego wykonywania zleceń zapewniamy również profesjonalne doradztwo.

Blog - Comex